TikTok Hesap Silme


TikTok Hesabı Kalıcı Nasıl Silinir


TikTok Dünya genelinde milyonlarda kişinin kullandığı ve sıklıkla basında gündem olan bir telefon uygulamasıdır. Eğlenceli ve komik videoların paylaşıldığı platform olan TikTok özellikle gençlerin kullandığı bir mecradır. 

Kimi zaman eğlencenin ötesinde can sıkıcı bir hal alabilen bu platformla ilgili basın çıkan haberlere baktığımızda olumsuz bir çok durumla da karşılaşmak mümkün. Bu can sıkıcı haberlerin etkisiyle tiktok hesap kapatma başvurularında artış görülmektedir. Sizde TikTok uygulamasından sıkıldıysanız ve hesabınızı silmek istiyorsanız aşağıda belirttiğimiz şekilde yönlendirmeleri takip ederek hesabınızı silebilirsiniz


TikTok Hesap Silme

1- İlk başta TikTok hesap girişini gerçekleştirin.
2- Hesabınıza giriş yaptıysanız ekranın sağ alt kısmında yer alan profil simgesine dokunun.
3- Karşınıza gelen ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç noktaya tıklayınız.


4- Açılan ekrandan Hesabımı Yönet seçeneğine tıklayınız.
5- Daha sonra açılan pencerede Hesabımı Sil seçeneğini tıklayınız.
6-TikTok Hesabınızı kapatmak için için şifrenizi tekrar girmeniz gerekiyor. Şifrenizi girdikten sonra devam butonuna tıklayınız. 
7- Gelen uyarı metnini okuduktan sonra en altta bulunan Hesabımı Sil butonuna tıklayınız.Yukarıda sayılan adımları gerçekleştirdikten sonra tiktok hesabınız kalıcı olarak silinmesi için işleme alınacaktır. Bu tarihten itibaren 30 gün boyunca hesabınıza tekrar giriş yapmanız durumunda hesap silme işlemi durdurulur. 
Yorum Paylaş
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook

Hiç yorum yok :